Referencie

Na stiahnutie 

Referencie podľa odvetví (.pdf súbor)

Referencia Úradu pre verejné obstarávanie


Povedali o nás

Ing. Marek Kentoš
projektový manažér
ABB s.r.o.

Ing. Peter Mekel
riaditeľ spoločnosti
LiV – EPI, s.r.o.

 

Napísali o nás

 

Chcem sa poďakovať za odborný, ale zároveň aj za ľudský prístup lektorov a za vytvorenie veľmi príjemnej pracovnej atmosféry počas Akadémie projektového manažmentu. Patrí vám moja poklona. Vaše úsilie má určite množstvo uznaní, ale naozaj to robíte dobre. Všetko bolo skutočne FAJN, FAJN, FAJN. Ďakujem.
S úctou

UNMS SR

UNMS SRJUDr. Mgr. Anna Budiaková, PhD. 
riaditeľka odboru kvality a projektového riadenia
Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo Slovenskej republiky
(2019)

 

 

Výsledok školenia Projektové minimum prekročil naše očakávania. Naučili sme sa reálne veci a okamžite sme boli schopní riešiť problémy, ktoré nás trápia v praxi. Na základe školenia sme doplnili a vylepšili vnútorné systémy riadenia. Ďakujeme.

akademia projektového manažmentu
Mgr. Juraj Buknaakadémia projektového manažmentu
konateľ
BL, s.r.o.
(2019)

 

 

Ďakujem za kurzy projektového riadenia od spoločnosti GARANT PARTNER PLUS. Musím priznať, že som čakala, že to bude super, ale že to bude až takéto dobré…. klobúk dole pred vami. Ste pre mňa veľkým vzorom nielen čo sa týka odbornosti, ale aj ľudskosti. Kurzy projektového riadenia odporúčam naozaj všetkým.

referencie GPP
Ing. Janka Samáková, PhD.

vysokoškolská pedagogička

Slovenská technická univerzita/Materiálovotechnologická fakulta Trnava
(2019)

 

 

Kurzy projektového riadenia – zábava a žiadna nuda. Lektori vystupovali profesionálne s možnosťou spätnej väzby formou príkladov a cvičení. Páči sa mi ústretovosť a možnosť konzultácií po absolvovaní štúdia.

referencie GPP
Ing. Zuzana Teplická
Vedúca odboru služieb verejnosti
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
(2019)

 

 

Kurz Projektové minimum by mal absolvovať každý riadiaci pracovník. je to vyvážený súhrn vedomostí a praxe, ktorý je podaný výborným spôsobom. Ďakujem.

referencie GPP
Ing. Štefan Guldan

manažér výroby

TOMRA Sorting, s.r.o.
(2019)

 

 

Výborný kurz, skvelá atmosféra. Obsah kurzu Projektové minimum splnil moje očakávanie. Určite absolvujem aj ďalšie kurzy od spoločnosti GARANT PARTNER PLUS. Ďakujem.
referencie

projektové riadenie referencie


Marek Dobiaš

technológ
Wienerberger s.r.o.
(2019)

 

 

Po absolvovaní prvého kurzu IPMA so spoločnosťou GARANT PARTNER PLUS sme boli nadšení, že sme našli správneho partnera, s ktorým chceme pokračovať aj v budúcnosti. Po účasti na ďalšom školení „Komunikácia na pracovisku“, sme sa len utvrdili, že sme sa správne rozhodli pre našu vzájomnú spoluprácu v rámci vzdelávania mäkkých aj tvrdých zručností projektových manažérov. Celé oddelenie Projektového manažmentu našej firmy sa teší na ďalšie školenia s GARANT PARTNER PLUS. Ďakujeme.


Ing. Milan Repeľ

Head Of Project Management Department
CEIT, a.s.
(2018)

 

 

AKADÉMIU PROJEKTOVÉHO MANAŽMENTU od spoločnosti GARANT PARTNER PLUS hodnotím veľmi prínosné. Kurz prekročil moje očakávania a bol pre mňa veľkých obohatením. Celý tím lektorov je na veľmi vysokej, či už profesionálnej alebo osobnostnej úrovni, čo sa nieslo vo všetkých sférach počas celého obdobia kurzu. Príjemná atmosféra priniesla okrem množstva odborných poznatkov aj veľmi príjemný čas strávený s ostatnými členmi tímu. Už teraz sa teším na ďalšie stretnutie.


Mgr. Drahomíra Kiripolská

Country Director
Start Group
(2018)

 

 

Výborne zvládnutá organizácia kurzu Akadémie projektového manažmentu súčasne s uvoľnenou atmosférou pod vedením skúsených lektorov s dlhoročnou praxou. Kurz je doplnený kvalitnými študijnými materiálmi a cvičeniami, ktoré podporujú aplikáciu nadobudnutých teoretických vedomostí do praxe.

 

Mgr. Monika Pajerchínová
Projektová manažérka
O2 Slovakia, s. r. o.
(2018)

 

Vďaka AKADÉMII PROJEKTOVÉHO MANAŽMENTU mám znovu o niekoľko príjemných zážitkov viac. Kurz ma veľmi inšpiroval a rada túto inšpiráciu prenesiem na svojich kolegov a obchodných partnerov. Spoznala som milých, uvoľnených, priamych, vysoko profesionálne aj odborne zdatných lektorov a ľudí – projektových manažérov, ktorí tento kurz absolvovali spolu so mnou. V rámci odbornej úrovne a študijnej náplne je táto akadémia pre mňa reálnou zárukou najvyššej kvality. S potešením zavediem do svojho každodenného pracovného života nové poznatky a skúsenosti.

akadémia projektového manažmentu
Mgr. Veronika Potočňáková

Senior consultant
projektová manažérka marketingu
(2018)

 

 

AKADÉMIA PROJEKTOVÉHO MANAŽMENTU je vynikajúca. Spája všetky dôležité prvky, s ktorými sa môžete pri riadení projektu stretnúť a pripraví Vás na ich zvládnutie. Odchádzam s motiváciou aplikovať vedomosti do praxe. Ďakujem.


Branislav Slavkovský
Junior Project Engineer
Cloetta Slovakia, s. r. o.
(2018)

 

 

Doteraz som nemala reálnu predstavu o projektovom manažmente, ale kurz AKADÉMIA PROJEKTOVÉHO MANAŽMENTU mi priniesol celistvý návod, ako uplatňovať projektové riadenie v spoločnosti. Ponúka pohľad a súvislosti z rôznych strán. Pre mňa bola akadémia zatiaľ najlepší a najprofesionálnejší vzdelávací kurz, aký som kedy absolvovala. Oceňujem jednoznačné prepojenie štúdia s praxou a materiály budem používať ako pomôcky pri každodennej práci. Úžasní lektori, skvelí ľudia, som vďačná, že som sa mohla kurzu zúčastniť.


Bc. Mária Pobešková 

Projektová manažérka
TEMEO, s. r. o.
(2018)

 

 

AKADÉMIU PROJEKTOVÉHO MANAŽMENTU odporúčam každému, kto sa chce posunúť vpred a rozvíjať svoju osobnosť. So spoločnosťou GARANT PARTNER PLUS som nadmieru spokojný.

 

Ivan Hlavička
Projektový inžinier
Arcelor Mittal Tailored Blanks Senica s.r.o.
(2018)

 

 

AKADÉMIA PROJEKTOVÉHO MANAŽMENTU mi dala štruktúru, prístupy a nástroje do mojich doteraz skôr intuitívnych a útržkovitých poznatkov o riadení projektov a organizácie. Momentálne pracujem na viacerých projektoch a teší ma, že získané znalosti môžem aplikovať okamžite.

martin-mekel-knaz-1

Mgr. Martin Mekel
Riaditeľ Gréckokatolíckej rómskej misie
Gréckokatolícke arcibiskupstvo, Prešov
(2018)

 

 

Rozhodnutie absolvovať kurz projektového riadenia v spoločnosti GARANT PARTNER PLUS, s.r.o pod vedením Doc. Ing. Všetečku bolo pre mňa naozaj tou správnou voľbou.
Príprava na certifikáciu IMPA prebehla jednoduchým jazykom, príkladmi a radami z praxe projektového riadenia, čo obohatilo moje doterajšie poznatky. Výučba i konzultácie hodnotím na veľmi profesionálnej úrovni a spolu s priateľským prístupom ma ešte viac motivovali v mojom napredovaní.

Študijné podklady a najmä anglicko-slovenská kniha Projektové myslenie je písaná naozaj veľmi pútavo, výstižne, zrozumiteľne a spolu s vtipnými komentármi ju robia naozaj jedinečnou na dnešnom trhu. Som z nej naozaj nadšená, pretože dáva praktický návod ako uskutočniť projekt v praxi. Budem sa snažiť všetky získané poznatky správne aplikovať v budúcich projektoch a zjesť slona – samozrejme po malých kúskoch 😊. Kto chce vedieť viac, tak nech si knižku prečíta. 😊

Touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať za koučovanie a podporu od pána Všetečku počas môjho štúdia. Veľká vďaka! Spoločnosti zo srdca prajem veľa úspechov a spokojných zákazníkov!

Osobne sa teším na ďalšiu spoluprácu v spoločnosti týchto profesionálov!

 

Ing. Adriana Augustínová
R&D Process Engineer
Schaffner Deutschland GmbH
(2018)

 

 

Som nesmierne vďačná, že som mohla absolvovať tak zaujímavý a užitočný kurz projektového riadenia, na tak profesionálnej úrovni, s tak skvelými lektormi aj kolegami!
Ďakujem.

projektový manažment
Martina Dobšinská

Kontakt s médiami, marketing a komunikácia
ČERVENÝ NOS Clowndoctors

 

 

 

Odporúčam školenie AKADÉMIA PROJEKTOVANÉHO MANAŽMENTU  od spol. GARANT PARTNER PLUS, nakoľko školitelia sú profesionáli, ochotní pomôcť aj mimo kurzu. Na školení sa preberá množstvo príkladov, ktoré kvalitne pripravia účastníkov na certifikáciu IPMA.

projektový manažment
Ing. Marcel Michalina

Vedúci strediska
Osram, a.s.

 

 

 

Vďaka energicky podaným, vysokoodborným workshopom prednáškam je AKADÉMIA  PROJEKTOVANÉHO  MANAŽMENTU jasnou voľbou v prípade kontinuálneho vzdelávania. Jednotlivé moduly poskytujú priestor pre praktické použitie získaných informácií a svojou štruktúrou, odbornými materiálmi a prístupom lektora urýchľujú proces učenia sa. Je ideálna ako nástroj osobného či profesionálneho sebarozvoja, a určite ju odporúčam ako nástroj pre prípravu na medzinárodnú certifikáciu IPMA.

projektový manažment


Ing. Monika Hatinová

letuška
Emirates

 

 

AKADÉMIU PROJEKTOVANÉHO MANAŽMENTU hodnotím veľmi pozitívne. Metódy a nástroje projektového riadenia nám boli veľmi dobre a ilustratívne vysvetlené a hlavne sme mali mnoho príležitostí si ich na praktických príkladoch overiť. Určite odporúčam všetkým záujemcom o projektové riadenie.”

Ing. Marek Turiak, PhD.
Project Management Coordinator
Volkswagen Slovakia, a.s.

 

 

“Mal som tú možnosť absolvovať intenzívny kurz IPMA príprava na certifikáciu, ale aj časť AKADÉMIE PROJEKTOVÉHO MANAŽMENTU. Kurzy sa rozhodne oplatí absolvovať.  Naučil som sa viac ako som očakával! Profesionálne a odborné vystupovanie lektora vo veľmi príjemnej atmosfére. Určite sa v budúcnosti vrátim pri rozvíjaní svojich vedomostí o projektovom manažmente. P.S.: Doc. Všetečka je majster pedagóg. Vysoké školy by si mali zobrať príklad!”


Šimon Karásek

junior projektový manažér
DICIT spol. s. r. o.

 

 

“Společnost GARANT PARTNER PLUS, s.r.o. provedla naše manažery kurzem intenzivní přípravy na certifikaci IPMA B, C. Celý průběh kurzu byl připraven na velmi profesionální úrovni se srozumitelným výkladem, studijními materiály i aktivním zapojením všech účastníků do řešení připravených úloh. Velmi dobrým pomocníkem je kniha PROJEKTOVÉ MYSLENIE, která se Vám stane pomocníkem nejen v době certifikace, ale i dále ve Vašem profesním životě. Doc. Ing. Všetečka pro nás byl nejen výborným lektorem, ale zároveň i konzultantem v mezičase před certifikační zkouškou. Vrcholem přípravy bylo úspěšné zvládnutí certifikační zkoušky. GPP patří velké poděkování a těšíme se na další spolupráci.”


David Čáp

vedúci divízie dopravných stavieb

SMS a.s. (Stavby Mostov Slovakia)

 

 

“Váš vzdelávací program AKADÉMIA PROJEKTOVÉHO MANAŽMENTU má dobrý vplyv na mojich synov. Vidím, že s vašou knihou PROJEKTOVÉ MYSLENIE pracujú a projekty, ktoré vedú sa im ľahšie manažujú. Myslím, že získali aj lepšiu istotu v seba samých. Za to vám patrí úprimnávďaka.” 


Ing. Ľubomír Kružliak
konateľ
Tatra Forest Slovakia, s.r.o.

 

 

“Chcel by som sa týmto poďakovať spoločnosti GARANT PARTNER PLUS za výborný kurz PROJEKTOVÉ MINIMUM pre našu spoločnosť. Samotný priebeh školenia bol výborne zvládnutý, k čomu prispeli dodané manuály, anglicko-slovenská kniha PROJEKTOVÉ MYSLENIE a v neposlednom rade aj štruktúrovaný prístup lektora. Znalosti zo školenia sú ľahko uplatniteľné nielen v profesijnom, ale aj v súkromnom živote. Odporúčam!

Vinansky VISSIM

Projektovy manazment VISSIM

 

BSBA  Juraj Viňanský
Country Manager Slovakia
VISSIM s. r. o.

 

 

 

„Školenie projektového riadenia – AKADÉMIA PROJEKTOVÉHO MANAŽMENTU od spoločnosti GARANT PARTNER PLUS, s. r. o.  bola pre mňa veľká škola, ktorá ma naučila, že každý projekt je naozaj jedinečný. Školenie mi pomohlo s kvalitnou prípravou na certifikáciu IPMA. Som veľmi spokojný, ďakujem.“

Sestak TEMEO

 

Ľubomír ŠestákProjektovy manazment TEMEO
riaditeľ spoločnosti
TEMEO, s. r. o.

 

 

AKADÉMIA PROJEKTOVÉHO MANAŽMENTU je vynikajúcou voľbou pre začínajúcich aj pokročilých projektových manažérov. V jednotlivých kurzoch boli jasne a jednoducho podávané aj zložité témy projektového riadenia na praktických príkladoch a cvičeniach. Som veľmi spokojný.“

Abraham_Continental

Projektovy manazment Continental

 

Ing. Peter Abraham
NVH Coordinator
Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o

 

 

 

“V roku 2016 som sa spolu so svojimi kolegami zúčastnil školenia PROJEKTOVÉ MINIMUM. V minulosti som absolvoval viacero manažérskych školení, no školenie od spoločnosti GARANT PARTNER PLUS hodnotím naozaj vysoko pozitívne. Toto školenie prekročilo moje očakávanie  týkajúce sa lektorov, študijných materiálov, ale aj možnosti v správnom pomere si vyskúšať teoretické a aj praktické zručnosti. Za seba môžem tento kurz všetkým len doporučiť.”

 

Ing. Miroslav Madliak
technický riaditeľ
VF, s.r.o. (Nuclear Technology)

 

 


“GARANT PARTNER PLUS, s.r.o. realizovalo v roku 2011 pre našich zamestnancov AKADÉMIU PROJEKTOVÉHO MANAŽMENTU formou 1-semestrálneho štúdia vrátane prípravy na certifikáciu IPMA-B. Vzdelávanie projektových manažérov vyvrcholilo úspešnou certifikáciou všetkých zúčastnených účastníkov.”
“Pri potrebe prípravy a certifikácie ďalších projektových manažérov v roku 2016 sme mali jasno: partner pre prípravu na certifikáciu IPMA bol vybraný opäť GARANT PARTNER PLUS, s.r.o.. Zvolili sme 3-dňový kurz projektového riadenia zameraný výhradne na prípravu  na certifikačnú skúšku IPMA. Všetko zafungovalo ako malo. Účastníci kurzu – naši projektoví manažéri hodnotili a opäť ocenili vysokú úroveň odbornej prípravy, profesionálny prístup, príjemnú komunikáciu, prezentáciu, odborný výklad a konzultácie. Certifikačná skúška a workshop vyžadujú špecifické detaily, ktoré si účastníci kurzu nacvičili v príprave a počas certifikácie ich nič neprekvapilo. Príjemná jazda na istotu.”
DITEC Hasaj1


Ing. Patrik HASAJGPP DITEC1
riaditeľ divízie SWD
DITEC, a. s.

 

 

„Želaním každého personálneho riaditeľa je nájsť profesionálneho partnera v oblasti vzdelávania a poradenstva. Spoločnosť GARANT PARTNER PLUS (GPP) takýmto partnerom rozhodne je. Dokázala to viacročnou spoluprácou na rozvojových projektoch pre skupinu spoločností  TATRY MOUNTAIN RESORTS ako napr. TMR TALENT AKADÉMIA, RIADENIE ZMIEN, INOVÁCIÍ A NÁPADOV a iné.”

„Vzdelávanie s GPP nikdy nie je nuda. Výsledkom dlhoročnej spolupráce je fakt, že GPP pozná naše potreby a podmienky fungovania, vie pripraviť a zážitkovým spôsobom zrealizovať pútavé tréningy, ktoré odrážajú potrebu jednotlivých prevádzok a výsledky tréningov sa v praxi využívajú. Lektorský tím je precízny a študijné materiály sú spracované ako návody pre prax. Teším sa na ďalšiu spoluprácu“

Krajkarova_TMR


Ing. Zuzana Krajkářová

HR riaditeľka skupiny TMR
Tatry mountain resorts, a. s.

 

 

 

„Naše dievčatá som dávno nevidela šťastnejšie. Bolo to pre ne viac, než školenie, ktoré im dá nové vedomosti. Mám pocit, akoby absolvovali terapiu, v priebehu ktorej sa dostavila eufória s obrovskou dávkou endorfínov. Účastníčky školenia sú naozaj nadšené z Vašej práce, tak Vám za ňu z celého srdca ďakujem. Som rada, že ste našimi partnermi a veľmi sa teším na ďalšiu spoluprácu aj na najbližšie stretnutie. Ešte raz veľká vďaka!“
ArtonJanka Vlčková

 

Janka Vlčková
konateľka spoločnosti
ARTON s. r. o.

 

 

 

„Spolupráca spoločnosti LiV-EPI, s. r. o.  a spoločnosti GARANT PARTNER PLUS, s. r. o. sa začala v roku 2012.  Od začiatku sa spolupráca rozvíjala celkom inak ako som bol počas svojej kariéry zvyknutý. Pôvodne plánované vyriešenie jedného problému (ako bolo zvykom) sa rozvinulo do zostavenia komplexného vzdelávacieho a poradenského projektu. To čo však považujem osobne za jedinečné boli riadené diskusie a workshopy k interným celo-firemným, manažérskym a personálnym cieľom.

Sme veľmi spokojní. Preto vo sfére firemného vzdelávania o osobnostného rozvoja naša spoločnosť nového partnera celkom určite hľadať neplánuje. Ďakujeme.“
Makeľ

Ing. Peter MekelLiV EPI
konateľ a riaditeľ spoločnosti
LiV-EPI, s. r. o.

 

 

Ďakujem za profesionálne zvládnutie priebehu celého štúdia AKADÉMIE PROJEKTOVÉHO MANAŽMENTU. Veľmi oceňujem vysokú odbornosť lektorov jednotlivých modulov.“

 

Radoslav Seman
riaditeľ úseku vývoja a podpory
ALES a. s.

 

 

 

AKADÉMIA PROJEKTOVÉHO MANAŽMENTUkonečne jeden zo vzdelávacích programov, ktorý zrozumiteľne, pedagogicky správne a dôsledne pripraví absolventov na riešenie každodenných situácií v prostredí riadenia projektov.“

 

Ing. Tomáš Janík
konateľ
Dentoma spol. s r.o.

 

 

 

„Nečakal som, že to bude také dobré. Kurzy od GARANT PARTNER PLUS, s.r.o. prevýšili moje očakávania.

 

Ing. Ivan PastierHutný projekt
Project Lead Engineer
IDO HUTNÝ PROJEKT a. s.

 

 

 

AKADÉMIA PROJEKTOVÉHO MANAŽMENTUexcelentne vyváženú teoretickú a praktickú časť, kde sa absolvent naučí spôsoby, ktoré umožnia dlhodobé zapamätanie a uvádzanie techník do reálnej praxe.“

 

Ing. Pavel Šimon, CSc.Energiaweb
zakladateľ portálu
EnergiaWeb.sk

 

 

 

„Vďaka AKADÉMII PROJEKTOVÉHO MANAŽMENTU som zahorela vášňou k projektovému riadeniu.“

 

Mgr. Dagmar Bleyová
šéfredaktorka časopisu ZISK
Poradca podnikateľa, spol. s r. o.

 

 


„Ako účastník kurzu PROJEKTOVÉ RIADENIE (1-semestrálne štúdium), ktorý organizovala spoločnosť GARANT PARTNER PLUS, s.r.o. by som rád vyjadril svoju spokojnosť s kvalitou kurzu, množstvom poskytnutých informácií a taktiež s formou ich prezentácie a odbornou i ľudskou úrovňou lektorov.

Kurz, ktorý bol smerovaný ako príprava na certifikáciu IPMA vnímam ako veľmi prospešný a vedomosti v ňom získané využijem pri certifikácii aj v mojej osobnej praxi v oblasti riadenia projektov.“

 

Martin VallušCorageo
generálny riaditeľ
CORA GEO, s.r.o.

 

 

 

„Dobrý deň p. Všetečka,
chcel by som sa Vám týmto listom poďakovať za prípravu, prístup a celkové vedenie semináru Sebariadenie manažéra a porady, ktorý absolvovalo vedenie spoločnosti DOXX Stravné lístky spol. s r. o. v dňoch 18.- 19.9.2008 v priestoroch Jánošíkovho dvora v Zázrivej.
Vďaka patrí Vašej spoločnosti i za semináre Obchodných a komunikačných zručností, ktoré absolvoval náš obchodný tím a taktiež pracovníčky administratívy. Verím, že takto spokojných zákazníkov budete mať čo najviac a osobne vyjadrujem presvedčenie i o našej ďalšej spolupráci.“

 

S úctou
Ing. Pavol JandzíkDOXX
riaditeľ spoločnosti
DOXX – Stravné lístky, spol. s r.o.

Total Page Visits: 1017 - Today Page Visits: 6